VER SACRUM, ROČNÍK 1898
„ VER·SACRUM ORGAN·DER VEREINIGUNG BILDENDER NEUENSTLER ‚OSTERREICHS·12·HEFTE·Verlag Gerlach & Schenk, Wien, VI/1. ...“
Wien: Gerlach & Schenk, 1898
Rozměr: 29,2 x 28,2 cm
Stav: původní vazba, plátno je na hřbetu uvolněno a vazba je lehce poškozena, obsahová část je zcela intaktní a kompletní
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
VER SACRUM, ROČNÍK 1898
Wien: Gerlach & Schenk, 1898
Rozměr: 29,2 x 28,2 cm
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |